Оциліндрований брус

Фотографії готових будинків з оциліндрованого бруса

ОЦИЛІНДРОВАНИЙ БРУС

Дерев’яні будинки з оциліндрованих колод затребувані у сучасних замовників завдяки екологічній чистоті і безпеці. Це теплі будинки, які не бояться сильних морозів, а в літню спеку забезпечують комфортний внутрішній мікроклімат за рахунок природної вентиляції і теплообміну. Дерев’яний сосновий брус з ароматом хвойної свіжості здійснює благотворний вплив на здоров’я людини і набагато покращує її самопочуття. Не знайдеться більш здорового місця для життя, ніж дерев’яний будинок, який приваблює природною красою натурального дерева, гармонійно вливаючись в навколишню природу.

Будинок з оциліндрованого бруса нагадує казковий палац або хатинку, від якої віє чарами та історією. Приємна для очей, насичена колірна гамма і округлі форми колод надають спорудженню неповторну витонченість. А ще дуже красиво, коли зруб на заміській ділянці доповнюється іншими спорудами з оциліндрованого бруса, наприклад, лазнею, альтанкою, садовими меблями, огорожами, різними архітектурними елементами. Тоді всі будови об’єднуються в стильний ландшафтний дизайн. Будівництво будинку з оциліндрованого бруса характеризує оперативність і бюджетность, а також така характерна особливість як усадка протягом року після завершення установки будинку.

Технологія будівництва будинку з оциліндрованих колод

На початку виробничого процесу спеціальне деревообробне обладнання надає колодам круглий перетин. Потім матеріал підганяється за розміром, кожну колоду антисептують і маркують. Брус виробляється в чотирьох розмірах наступного перетину: 160 мм; 180 мм; 200 мм; і 220 мм. Готуючи домокомплект, ми використовуємо технологію «місячний паз», забезпечуючи щільність прилягання бруса при монтажі. Будинок з колоди зводиться нашими професіоналами в базовій комплектації протягом двох місяців після оформлення та підписання договору підряду на будівництво до виїзду домокомплекту на ділянку забудови, де ще близько трьох тижнів відбувається монтаж. Таким чином, готові будинки з оциліндрованих колод проходять повний виробничий цикл виготовлення на нашому підприємстві, починаючи з етапів розробки проекту, виробництва матеріалу, підготовки домокомплекту до установки дерев’яного будинку з оциліндрованого бруса під ключ. Ми якісно виробляємо та встановлюємо для наших замовників недорогі будинки з оциліндрованих колод з гарантією на ефективну експлуатацію.

Вартість будівництва будинку з оциліндрованих колод

Оциліндрований брус дешевше іншого бруса, а також рубаних вручну колод, бетонних, цегельних або кам’яних конструкцій. Від цього і вартість будинку з оциліндрованих колод набагато доступніша, ніж з будь-якого іншого матеріалу. До переваг дерев’яного бруса, що забезпечують економію бюджету будівництва і витрат на експлуатацію будинку, можна віднести його низьку теплопровідність, що не вимагає утеплення, природну красу, яка виключає проведення масштабних робіт з оздоблення, і, нарешті, відносну легкість зрубу, що не вимагає складного, заглибленого фундаменту. Ви можете купити будинок з оциліндрованих колод під ключ або в базовій комплектації недорого і вигідно без додаткових націнок посередників.

Ви зацікавлені?

Напишіть Ваш номер телефону або емейл і ми зв’яжемося з вами якнайшвидше.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
Перекладач »