Post&Beam

Фотографії готових будинків Post and Beam

Дерев'яні будинки по технології Post & Beam

Технології з використанням екологічно чистих та природних матеріалів стають все більш популярними на ринку житлового будівництва та загородної нерухомості. Виникає це, як правило, тому, що екологічність матеріалів для будівництва житлового будинку стає для людини все більш значимим фактором і буквально заставляє віддавати перевагу натуральному матеріалу, перш за все деревині.

Сама технологія в теперішньому вигляді сформувалася в одній з провінцій Канади. Йому передувало фахверово або каркасне будівництво, яке застосовувалося в Західній Європі ще кілька століть тому. Як технологія Post and Beam, так і фахверк відносятся до методик каркасного будівництва. Але з часом американці розробили власний комбінований напрямок, в назві якого поєднуються лише англомовні слова, означаючі “стійка” (Post), яка встановлюються як правило вертикально, та балка (Beam), яка встановлюється як правило горизонтально.

 

Використання цієї технології виводить дерев’яні будинки на принципово інший рівень дерев’яного будівництва та архітектури, що дозволяє формувати внутрішні обсяги житлових приміщень у більш вільному просторому режимі. Це більш вдосконалена, експресивна форма, основний акцент в якій ставиться на каркас будинку з деревини великих діаметрів і перетинів, великих віконних проходів, що пропускають багато сонячного світла в дом і комбінації  природних матеріалів у екстер’єрі та інтер’єрі.

Основні елементи конструкції виготовляються з натуральної деревини – бревна або бруса і володіють величезними розмірами, поперечними січеннями і габаритами, що збільшує надійність конструкції та її несучу здатність. Ці розміри дозволяють добре утеплювати теплий контур дерев’яного будівництва та заповнювати простір між елементами різних видів стінних панелей, в той же час залишаючи видимі великі поверхні дерев’яних елементів в інтер’єрі та фасадах будівлі.

Технологія будівництва мало подвернута класичним обмеженням дерев’яних конструкцій, оскільки зменшення об’ємів (усадка) деревини при висиханні практично не змінює геометрії носіїв конструкції, що робить проектування та будівництво досить цікавим, а експлуатацію більш комфортною.

Різні види балочних з’єднань, перерубів, вузлів, підкосів, кровельних ферм та інших необхідних носіїв елементів яскраво виражені в дизайні будівель і виступають як основні акценти, підкреслюючи з одного боку красу дерев’яного будинку, з іншого боку – талант архітектора та майстерності будівельника.  Ми пропонуємо цю зручну та красиву технологію будівництва житлових дерев’яних будинків.

Переваги будинків Post & Beam

1. швидке будівництво: на збірку дерев’яного будинку буде потрібно більше часу, ніж на будівництво логових будинків по традиційній технології. Наприклад: каркас з канадського клена або сосен з діаметром стовбура від 32см до 1м збирається протягом 2-5 днів, при умові, що фундамент вже готовий, повністю висох і прийняв міцність. В залежності від складності проекту, виведення стін, будівництво дахів, внутрішнє утеплення та обробка приміщення виконується протягом 2-5 місяців. Обробку можна виконати безпосередньо, так як конструкція будинку виконана з твердих порід деревини і не вимагає часу для довготривалого усадження.

2. висока ступінь теплоізоляції, досягається великим шаром теплоізолятора, що дозволяє великим розміром деревини.

3. мінімальні усадки конструкцій, оскільки бревно по довжині практично не всихає, в відмінності від зменшення діаметра бревна в процесі усушки.

4. міцність та легкість конструкції досягається за рахунок того, що масивні бревна використовуються тільки для каркаса.

5. висока міцність з’єднання бревна, досягається за рахунок використання різних типів закритих замків, шипів та технологічних вузлів у місці перетину бревен каркасу, при необхідності можливо застосування фіксуючих металевих кріпильних елементів (болти, анкера і пр).

6. унікальні можливості для дизайну: панорамне скління, вибір різних декоративних матеріалів та застосування планових рішень.

7. в уже побудованому будинку можливо внесення корегувань в плануванні.

8. трансформація проектів, до збудованого будинку за технологією Post and Beam при необхідності можна приєднати додаткову будову, наприклад, баню, навіс для автомобілів, басейн, альтанку ….

Технологію Post and Beam можна застосувати як для будівництва будинку або лазні, так і для будівництва готелів, гостьових будинків, ресторанів, барів, басейнів, альтанок, гаражів, навісів та інших необхідних для людини будівель. Головне, що всі будівлі будуть неймовірно красиві, довговічні і оригінальні.

Ви зацікавлені?

Напишіть Ваш номер телефону або емейл і ми зв’яжемося з вами якнайшвидше.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
Перекладач »