Дикий зруб

Фотографії готових будинків з дикого зрубу

ДИКИЙ ЗРУБ

ДЕРЕВ’ЯНИЙ ЗРУБ РУЧНОЇ ОБРОБКИ

Головними ознаками будівництва будинку в стилі “дикий зруб” є підкреслення натурального походження будівельного матеріалу при повному збереженні експлуатаційних характеристик.

Традиційною рисою в будівлях цього стилю є використання комлевих частин дерева із збереженням верхньої частини кореневої системи. Так будинок набуває унікального зовнішнього вигляду.

Окрім використання виключно ручного інструменту, особливістю технології будівництва “дикий зруб” є також застосування колод великого діаметру. Це не лише підсилює теплоізоляційні властивості несучих конструкцій зрубу, але й надає будові більшої чарівності.

Такий будинок часто замовляють собі люди, що збираються проводити більшу частину часу в єднанні з природою, а також мисливці або рибалки. Популярним такий стиль (дикий зруб) став і для невеликих готелів і пансіонатів, розташованих у лісовій зоні. Внутрішнє оздоблення такого будинку виконується зазвичай в тому ж стилі “лісової казки”, як і сам зруб. Втім, креативні дизайнерські рішення дозволяють виконати внутрішню обробку і в будь-якому іншому стилі, зберігши при цьому її гармонійне поєднання з концепцією “дикого зрубу”.

Ви зацікавлені?

Напишіть Ваш номер телефону або емейл і ми зв’яжемося з вами якнайшвидше.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
Перекладач »